Të shtëna me armë janë shënuar mesditën e sotme në plazhin e Radhimës, duke shkaktuar panik tek pushuesit që ndodheshin në zonë.

Gazetari Enrik Mehmeti raportoi për News24 dhe BalkanWeb, se autori ka qëlluar drjet vëllait të tij, ndërsa arsyeja e konfliktit ka qenë për administrimin e plazhit. Në konflikt janë përfshirë Beniamin Kondi dhe Edison Kondi.

Turistët mësohet se janë larguar të frikësuar nga plazhi, ndërsa policia ka identifikuar autorin dhe po punohet për arrestimin e tij.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb