TIRANA

Një 30-vjeçar është goditur me thikë në kurriz dhe krah gjatë natës në Astir të Tiranës.

Gazetarja Dorjana Bezat raporton për BalkanWeb se i plagosuri, G.H, është në spital nën kujdesin e mjekëve.

Nuk dihet ende motivi i ngjarjes, por mësohet se autorët kanë qenë 3 dhe Policia po punon për t’i identifikuar nëpërmjet kamerave të sigurisë dhe dëshmisë së të lënduarit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb