Një person është plagosur me armë zjarri gjatë ditës së djeshme në Prishtinë. Viktima është dërguar për trajtim mjekësor, ndërsa i dyshuari ndodhet në arrati.

Policia po vijon hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes në fjalë si dhe arrestimin e autorit të plagosjes. Deri më tani nuk dihen rrethanat se si ka ndodhur ngjarja.

Ndërsa në vendngjarje janë gjetur dy gëzhoja plumbash dhe një fishek.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: