Çfarë sjell kjo javë për ju? Cila do të jetë shenja më e favorizuar e yjeve dhe për kë punët nuk do të shkojnë si duhet? Lexoni parashikimin e yjeve për 12 shenjat e zodiakut përgatitu për ‘BalkanWeb’ nga astrologu i njohur Jorgo Pulla.

DASHI

Të përgjithshmet: Nje jave me dy ndikime positive planetare  diten e Hene 13/1Aferdita  që lëviz tek Peshqit do t’ju japi dashurine dhe mundesine per te avancuar me tej, gjithashtu dhe  Merkuri kalon ne shenjen e  Ujorit  me date 16/1 kerkohet pak  kujdes dhe vemendje ne ceshtje te rendesishme sepse mund te debatoni ne gjera qe nuk duhet, por me racionalitetin që ju dallon dhe aftësinë që keni për t’u përballur me gjërat drejtpërdrejt dhe me dashje duket se do vendosni gjithçka në një rregull me durim dhe këmbëngulje. Dëshira juaj për zgjidhje të drejtë do t’ju udhëheqë në rrugën e duhur. Një person miqësor do të jetë shumë afër jush këto ditë dhe kjo do t’ju bëjë shumë mirë.
Parashikimet në dashuri: Kjo jave  do te kete shume shanse ne ceshtjet shpirterore sidomos për ju që jeni ende beqar personi që duket se ju intereson do t’ju japë shumë surpriza. Shmangni sqarimet ose deklaratat, në vendimet që merrni sepse mund të zhgenjeheni. Favori me Afërditën ende duke lëvizur tek Peshqit nuk ju përjashton, ndonjëherë duket më e largët, por në të vërtetë ajo është pranë jush, kjo ka rëndësi!
Parashikimet profesionale: Në fushën tuaj profesionale është mjaft i mirë për ta shfaqur këtë herë. Shmangni konfliktet me kolegët, vazhdoni të punoni me ritmet tuaja, përgjegjësinë dhe qëndrueshmërinë që ju dallon dhe së shpejti përpjekjet tuaja do të japin fryte. Ndoshta qëllimi juaj për një pozitë më të mirë do të vijë edhe më pranë jush dhe do të arrini edhe më shumë qëllimet që keni caktuar. Në financat tuaja, lëvizni me një program, mos bëni shumë shpenzime dhe së shpejti do të keni ndryshimet dhe zhvillimet që meritoni.

DEMI

Të përgjithshmet: Nje jave me dy ndikime pozitive planetare diten e Hene 13/1 Aferdita  që lëviz tek Peshqit do t’ju japi dashurine dhe mundesine per te avancuar me tej, favori dhe fati tregojnë se janë pranë jush në çdo hap. Jeni një person shumë i respektuar, nuk keni nevojë për ndihmën e askujt sepse jeni i zgjuar dhe aktiv, mbështetuni pra në forcat tuaja dhe të dini se do të dilni fitimtar. Me date 16/1 Merkuri  ne shenjen e Ujorit  do te thote se pak vemendje me teper në mjedisin tuaj familjar, do të ketë disa probleme dhe konflikte me njerëzit tuaj shumë të afërt në fund të javës, por mos u shqetesoni, sepse do t’i përballoni me gjithë dinamizmin që ju mban. Çiftet me miqtë dhe të njohurit do të jenë shkaqe shumë të mira për të shpëtuar nga jeta e përditshme dhe të mbushni bateritë tuaja me një atmosferë pozitive.
Parashikimet në dashuri: Në dashuri ju që jeni beqar do të gëzoni një kohë shumë të mirë me miq dhe shokë të mirë, nuk do të nxitoni për bashkëshortin e ardhshëm, dini të prisni dhe të vlerësoni gjithçka që vjen pranë jush. Pas të gjitha, fati është i pamundur!
Parashikimet profesionale: Gjithcka lidhet  me punen tuaj ne kete jave sidomos me date 16/1 ku Merkuri  kalon ne shenjen e Ujorit  sjell bisedime te fryteshme ne pune tuaj. Marrëdhëniet me mbikëqyrësit dhe vartësit e tjerë që ju kanë dëmtuar do të rregullohen. Vlera juaj do të njihet dhe kënaqësia që merrni do të jetë e mrekullueshme. Planet tuaja për zhvillim nuk janë aq të largëta pasi një udhëtim biznesi do t’ju sjellë edhe më afër asaj që kërkoni. Mundohuni të tregoni më shumë qëndrueshmëri në financat tuaja, pakësoni shpenzimet, sepse periudha në të cilën ju jeni nuk është më e mira në fushën financiare.

BINJAKËT

Të përgjithshmet: Fillimi i javes  me Afërditën që ju favorizon nga shenja e Peshqve me date 13/1 do t’ju mbush me atmosferën pozitive. Largojeni mendjen tuaj nga çdo mendim dhe mbusheni me energji. Relaksi dhe qetësia janë absolutisht të nevojshme këto ditë në jetën tuaj. Në mjedisin tuaj familjar jeni duke u marrë me çështje që ende jeni në kërkim të zgjidhjes më të mirë të mundshme, mos u zhgënjeni shumë shpejt çdo gjë do të shkoj mirë në zhvillimin e tyre.
Parashikimet në dashuri: Nje jave me dy ndikime positive planetare diten e Hene 13/1 Aferdita  që lëviz tek Peshqit do t’ju japi dashurine dhe mundesine per te avancuar me tej. Në dashuri ju që jeni beqar, shijoni ndjenjën e lirisë për një kohë, sepse së shpejti do të shfaqet diçka e mirë në jetën tuaj. Per juve qe jeni larg te i/ e dashures suaj eshte nje perjudhe e mire per t’u bashkuar dhe kjo mundesi eshte tani ne kete jave prandaj shikoni dhe veproni ne menyre qe cdo gje te jete perfekte sepse eshte java e mire ne ceshtje te rendesishme te jetes suaj.
Parashikimet profesionale: Me kalimin e Aferdites ne  shenjen e Peshqve ka te bej shume me pune tuaj dhe ekonomine gjithashtu , pasi fati dhe favori kanë qenë prej kohësh me ju. Mos u shqetësoni, nuk ju lë fati! Vazhdoni të punoni vazhdimisht dhe profesionalisht, mundësitë e biznesit dhe pagat vijnë përsëri për të rritur vetëbesimin dhe vetëvlerësimin tuaj. Kujdesuni për financat tuaja, mos bëni shpenzime, përpiquni të mbyllni borxhet që ju ndjekin në të kaluarën.

GAFORRJA

Të përgjithshmet: Nje jave me dy ndikime pozitive planetare  diten e Hene 13/1Aferdita  që lëviz tek Peshqit  do t’ju japi dashurine dhe mundesine per te avancuar me tej .Kjo jave duket se  mban shumë të mira dhe të bukura për ju. Jeta juaj e përditshme ju favorizon të mbusheni me kreativitet. E gjithë kjo kohë, ju premton sukses dhe përmbushje. Qëllimet që u vendosën kohë më parë arrijnë arritjt atyre.Ju keni çdo arsye të ndiheni të justifikuar dhe të kënaqur me veten tuaj, ju e dini se si të luftoni dhe të arrini edhe qëllimet më të larta që keni vendosur, por jini të kujdesshëm për shëndetin tuaj, sepse situatat nën presion ju çojnë në dëshpërim dhe ju shpërqëndrojnë. Daljet me miqtë dhe momentet e këndshme duket se ju gëzojnë dhe ju plotësojnë nevojat tuaja.
Parashikimet në dashuri: Nje jave me dy ndikime positive planetare  diten e Hene 13/1Aferdita  që lëviz tek Peshqit  do t’ju japi dashurine dhe mundesine per te avancuar me tej Gjithçka në fushën e dashurisë duket të jetë e përmbushur me atmosferë pozitive dhe kënaqësi, është një çështje kohe për të jetuar atë që ëndërroni nëse jeni beqar apo i/e përkushtuarne sferen sentimentale. Per  juve qe jeni ende beqar koha eshte tani per te stabilizuar jeten tuaj sepse ne ditet ne vazhdim gjithcka eshte e mundur.
Parashikimet profesionale: Ju e dini se si të tejkaloni çdo vështirësi që lind nga faktori njerëzor ose teknik.Mos kini frikë nga asgjë, meqë “ylli juaj” profesional gjithmonë është i ndritshëm me ju dhe ju çon në atë që meritoni. Sidoqoftë, me Merkurin me date 16/1 që po kalon tek Ujori  këtë herë duhet t’i kushtoni vëmendje financave tuaja, mos bëni lëvizje të shpejta ose të nxituara për marrëveshje financiare. Nuk është një kohë e mirë për rrezikun e këtij lloji, shikoni transaksionet tuaja financiare mos merrni hua për shkak se rrezikoni të mos ja u kthjenë kurrë, prandaj kjo jave ndihmon shume ne pune dhe ne ekonomi po gjithashtu ju paralajmeron te jeni dhe te vemendeshem.

LUANI

Të përgjithshmet: Nje jave me dy ndikime pozitive planetare diten e Hene 13/1Aferdita  që lëviz tek Peshqit do t’ju japi dashurine dhe mundesine per te avancuar me tej do të shënojë ndjeshmërinë tuaj dhe aftësinë tuaj për të dalluar brenda grupit se si veproni dhe rregulloni gjithçka rreth jush. Ju do të keni mundësi të kontakteve shumë të vlefshme dhe shumë shpejt do të filloni një planin tuaj të ri.Në mjedisin tuaj familjar, do t’ju duhet të ulni pak tonin në fundjavë, pasi që nuk mund të pajtohen të gjithë me ju, as nuk mendoni se është e nevojshme, përpiquni të dëgjoni një mendim tjetër.
Parashikimet në dashuri: Në dashuri për ju që ende jeni beqar, merruni pak kohë me veten, kujdeseni, stimuloni psikologjinë tuaj dhe së shpejti do të gjeni atë që kërkoni, ndërkohë për ju që jeni të përkushtuar përpiqeni të qëndroni të sinqert ndaj marrëdhënies tuaj, nje jave qe do flitet shume per juve te kesaj shenje eshte nje perjudhe mjaft e mire dhe shume shanse do te keni ne ditet ne vazdim ne lidhjet apo njohjet qe mund te realizoni kete jave.
Parashikimet profesionale: Me futjen e Merkurit ne shenjen e Ujorit do te thot se ju ndihmon shume ne pune tuaj dhe ekonomin gjithashtu.Në këtë periudhë është një fakt që kërkesat tuaja për punën tuaj po rriten, por ju I keni te gjitha mundesit per te stabilizuar pune tuaj nje her e mire ne kete aspect . Ju keni qëllime të larta, ju doni të ngjiteni edhe më lart në hierarki dhe kjo ka nevojë për gara, sakrifica dhe punë të vështirë. Ju e dini se si të fitoni betejat dhe me kokëfortësi të veçantë që ju dallon ju do t’i arritni të gjitha.Një udhëtim pune do të rrisë interesin tuaj edhe më shumë me favorin që merrni nga pozicioni i Afërditës tek Peshqit  Në financat tuaja një çështje e trashëguar do t’ju shpërblejë dhe do t’ju sjellë të ardhura që nuk i prisnit.

VIRGJËRESHA

Të përgjithshmet: Nje jave me dy ndikime positive planetare  diten e Hene 13/1Aferdita  që lëviz tek Peshqit  do t’ju japi dashurine dhe mundesine per te avancuar me tej. Gjithashtu me date 16/1 ku Merkuri kalon ne shenjen e  Ujorit, disa tensione në hapësirën tuaj sociale do t’ju shpërqëndrojnë, mos u mashtroni pasi vlera juaj dhe mirësia juaj është e njohur për të gjithë. Mos i kushtoni vëmendje të përgjithshme çdo gjëje që tenton të jetë e ngarkuar emocionalisht ose psikologjikisht. Jeni i dashur dhe i admirueshëm dhe janë shumë që pranojnë vlerën dhe drejtësinë e karakterit tuaj dhe personalitetit. Ju keni shumë energji brenda jush. Përdoreni atë për përfitimin tuaj. E gjitha varet nga ju dhe ju e dini.
Parashikimet në dashuri: Në dashuri për ju që jeni në një marrëdhenie është momenti i duhur për të folur më thellë me njerëzit tuaj të dashur dhe të gjeni lehtësisht zgjidhje për problemet tuaja. Nëse jeni beqar dhe shpesh ndjeni nevojën për të qenë me ëndrrën që po ëndërroni, së shpejti Afërdita ne shenjen e peshqeve nga dita e hen date 13/1do t’ju vijë dhe do t’ju sjellë personin që dëshironi ne ditet ne vazhdim koh ideale ne lidhje te reja.
Parashikimet profesionale: Nje jave me dy ndikime positive planetare diten e Hene 13/1Aferdita  që lëviz tek Peshqit do t’ju japi dashurine dhe mundesine per te avancuar me tej.Në karrierën tuaj profesionale në këtë kohë do ju duhet të organizoheni edhe më dinamikisht dhe të bëni hapje që keni vlerësuar më parë. Mundet klima në vendin tuaj të punës të mos jetë ajo që ju dëshironi, por me menaxhim dhe zgjuarsin qe juve e keni ne gen do  t’i përballoni të gjitha dhe të jepni zgjidhje për të cilat do të shpërbleheni. Ekonomikisht, jeni më të fortë, përmirësohet imazhi i financave tuaja dhe kjo është një arsye që ju bën të buzëqeshni. Megjithatë, nuk është koha për t’u joshur dhe të bëni lëvizje të nxituara.

PESHORJA

Të përgjithshmet: Nje jave me dy ndikime pozitive planetare  diten e Hene13/1Aferdita  që lëviz tek Peshqit  do t’ju japi dashurine dhe mundesine per te avancuar me tej. Ideale është kjo periudhë për çdo mendim, plan, qëllim. Ju keni kaluar një periudhë kohore duke lëvizur midis dëshirave dhe asaj që mundeni, asaj që ndodh dhe asaj të pamundurës, por tani shihni se hapen dyert që mund t’ju ofrojnë shumë mundësi për çështjet tuaja profesionale dhe personale.Me Afërditën që qëndron tek Peshqit  do të ketë shumë favore në udhëtime, bashkëpunime, komunikim, miq, dhe familje, duke lëvizur në favor të jetës suaj.Me gjendjen optimiste që ju mban veçanërisht në këtë kohë, ju të gjithë përballeni me atë në mënyrë më efektive.
Parashikimet në dashuri: Nje jave me dy ndikime pozitive planetare  diten e Hen 13/1Aferdita  që lëviz tek Peshqit  do t’ju japi dashurin  e munguar si dhe do te keni mundesin per te stabilizuar jeten tuaj sentimentale .Në dashuri nëse jeni akoma beqarë, diçka e mirë do të vijë afër jush, pasi mundësitë për njohje të reja dhe interesante shumëfishohen, duket se nga mesi I javes gjithcka eshte e mundur per juve te kesaj shenje , përgatituni!
Parashikimet profesionale: Kërkesat tuaja profesionale janë duke u përmirësuar. Mundësitë e reja do të dalin, prandaj mos e lini zvarritjen në ndonjë mënyrë. Kapni mundësitë që ju janë dhënë dhe mos hezitoni të hyni në rreziqe, të cilat janë veçanërisht të favorizuara në planet tuaja të biznesit gjatë kësaj periudhe.Lëreni mendjen tuaj të mprehtë dhe intuitën për t’ju drejtuar. Gabimet tuaja të vjetra ju kanë mbushur me mençuri, dhe tani mund të dalloni përfitimet tuaja.Në financat, do të gjeni zgjidhje për çështjet që ju kanë shqetësuar ju në të kaluarën. Çdo gjë do t’ju organizojë më mirë me vendimet tuaja, një çështje e trashëguar do t’ju sjellë të ardhura të mira që do t’ju mbushin me kënaqësi.

AKREPI

Të përgjithshmet: Nje jave me dy ndikime pozitive planetare  diten e Hen 13/1Aferdita  që lëviz tek Peshqit  do t’ju japi dashurin dhe mundesin per te avancuar me tej. Kjo është një periudhë kushtuar dialogut të brendshëm dhe te pregatiteni per ceshtjet e rendesishme qe kerkojn zgjidhje . Ju do të merreni me veten, do të vlerësoni situatat e së kaluarës, do të leni veten në një vend kritik dhe vetë-kritik, që është një dialog pozitiv dhe kuptimplotë me veten tuaj, preferoni të mbani distanca, mos i lini gabimet e të tjerëve të dëmtojnë psikologjinë tuaj.Një person miqësor nga e kaluara do t’ju ofrojë shoqërinë dhe mbështetjen e tij dhe kjo do t’ju kënaqë në veçanti mund te keni dhe ndihmesa te papritura ne kete aspekt.
Parashikimet në dashuri: Në dashuri, nëse jeni një nga ata që gëzojnë lirinë tuaj mund të ndjeni se fillon një periudhë e re dhe ju guxoni njohje të reja dhe fillimin e një marrëdhënieje të re. Koha është në anën tuaj, jepni hapësirë dhe gëzoni disponimin erotik që ju karakterizon.
Parashikimet profesionale: Çdo gjë në profesionin tuaj tregon se si lëvizni me dinamizëm dhe fleksibilitet. Ju jeni, plot kreativitet dhe dinamizëm. Ju keni provuar në të kaluarën aftësitë tuaja në organizimin dhe projektimin e objektit tuaj.Ekonomia është një kohë e mirë për t’u marrë me çështjet e trashëgimisë së hapur dhe për të mbyllur problemet ekonomike të së kaluarës. Por kjo nuk duhet të jetë një ngushëllim për ju.

SHIGJEARI

Të përgjithshmet: Nje jave me dy ndikime pozitive planetare  diten e Hen 13/1Aferdita  që lëviz tek Peshqit  do t’ju japi dashurin dhe mundesin per te avancuar me tej.Është një kohë e mirë për të bërë atë që ju kënaq dhe ju mbush, mire është të mos u nxitoni , për të krijuar kushte dhe hapje të reja në ndërveprime që do të ndihmojnë profesionalisht dhe do përfitoni individin si një qenie njerëzore.Disa shqetësime financiare mund te ju duken te veshtira per tu kaluar por mos u shqetesoni  gjithcka e keni nen kontrollin tuaj , nje jave perfekte ne stabilizimin tuaj te gjithcka keni ne pune dhe ekonomi.
Parashikimet në dashuri: Nje jave me dy ndikime pozitive planetare  diten e Hen 13/1Aferdita  që lëviz tek Peshqit  do t’ju japi dashurin dhe mundesin per te avancuar me tej Në dashuri çdo gjë tregojnë se marrëdhënia juaj është në një terren të fortë. Për juve qe jeni ne kerkim per dick ate re tani eshte koha ideale per juve te kesaj shenje , një propozim për të dal me një shoqëri të mirë dhe të këndshëm mund të jetë arsyeja për vetminë, vetëm duhet ta provoni sfidën.
Parashikimet profesionale: Në fushën tuaj profesionale mund të shihni konsistencën, organizimin dhe menaxhimin e situatave. Përveç kësaj, këto janë tiparet kryesore që ju dallojnë.Megjithëse jeni gjithmonë në pozitë për të menaxhuar si duhet dhe për të zgjidhur edhe situatat më të vështira që lindin, këtë periudhë përpiquni për të arritur një bashkëpunim më të mirë me kolegët tuaj, duke shmangur konfliktet dhe rivalitetet.Kujdes në financat tuaja, mos u hapni sepse ekziston rreziku i ekspozimit, pasi detyrimet tuaja janë rritur shumë në këtë periudhë.

BRICJAPI

Të përgjithshmet: Nje jave me dy ndikime pozitive planetare  diten e Hen 13/1Aferdita  që lëviz tek Peshqit  do t’ju japi dashurin dhe mundesin per te avancuar me tej. Kjo periudhë do ju gjeje në një fazë shumë të mirë, pasi Merkuri ju favorizon nga shenja e Ujorit me date 16/1, shumë prej asaj që keni në mendje më në fund po zhvillohet. Takimet me miqtë, shoqërinë e mirë, sjellin favorizim në emocionet tuaja, por edhe në profesionin tuaj, do të jenë elementët dominues të kësaj periudhe, e cila do të ofrojë një ndjenjë të ëmbël dhe një humor shumë të gëzuar.Atmosfera juaj është plot energji pozitive dhe kjo është e dukshme në mjedisin tuaj që ju admiron. Gëzoni momente të bukura me njerëzit tuaj që ju bëjnë të ndiheni dhe të jeni mirë, Largoni çdo gjë që ju shqetëson dhe kërkoni të mbani mirëqenien tuaj dhe gjendje të mirë.
Parashikimet në dashuri: Me kalimin e Aferdites ne shenjen e Peshqeve duket se në dashuri ju që jeni ende beqarë, ndoshta është koha për të ndryshuar udhëtimin, pasi një tjetër shpirt do të depërtojë së shpejti në ëndrrat tuaja, ndërkohë nje trekendesh qe ju ndihmon dhe  do t’ju mbush me shumë ëndrra të bukura, që është koha për të jetuar dhe shijuar ato.
Parashikimet profesionale: Aftësitë tuaja profesionale do të dominohen nga logjika dhe përgjegjësia për vendimet që bëni. Mos kini frikë të merrni pozita të përgjegjësisë që deri më tani keni shkaktuar frikën e një dështimi të mundshëm, sepse organizimi juaj ju nderon në vendin tuaj të punës Çdo gjë është në favorin tuaj! Merreni dhe kërkoni dhe sigurohuni që nuk do të humbisni. Jini të kujdesshëm në lidhje me financat tuaja, shpenzimet dhe mbi-konsumimi janë koha që ju nxjerr nga programi dhe kjo ju çon në zhgënjim, prandaj mos e neglizhoni, po ju paralajmëron të frenoni.

UJORI

Të përgjithshmet: Nje jave me dy ndikime pozitive planetare  diten e Hen 13/1Aferdita  që lëviz tek Peshqit  do t’ju japi dashurin dhe mundesin per te avancuar me tej .Tani eshte koha dhe moment qe te mereni me ceshtjet ekonomike dhe ti stabilizoni ato , do te keni mundesin qe nga disa takime pune qe mund te keni ne kete jave te ju ndihmojn shume ne stabilizim te punes dhe nje ngritje te vogel ekonomike mund te ju realizohet pikerisht kete jave .Një udhetim pune duket se e realizoni ne mesjave , një shëtitje në park ose dyqane janë zgjidhje që do t’ju japin gëzimin që kërkoni. Në familjen tuaj gjërat janë në anen me te mire te mundeshme dhe nje gezim I papritur mund te ju ndodhi pikerisht kete jave.
Parashikimet në dashuri: Në dashuri, nëse jeni vetëm, bëni gjëra të mira, merruni me veten, e vetmja nuk ekziston në gjithçka, përpiquni ta shijoni për aq kohë sa është e disponueshme, sepse Nje jave me dy ndikime pozitive planetare  diten e Hen 13/1Aferdita  që lëviz tek Peshqit  do t’ju japi dashurin dhe mundesin per te avancuar me tej sidomos per juve qe jeni ne kerkim per nje lidhje serioze mundesit nuk do te ju mungojne behuni gati per ndryshime ne jeten tuaj!
Parashikimet profesionale: Profesioni juaj në këtë kohë, nëse i tregoni vetes besimin që meriton, me siguri do t’ju buzëqeshë. Planet tuaja për evolucionin dhe avancimin profesional duket se po marrin gjithçka në fund. Njohja nga mjedisi juaj i punës do t’ju japë kënaqësinë dhe gëzimin përfundimtar.Financat tuaja janë duke treguar favor dhe duket se përfundimi i punëve me çështje të trashëguara do t’ju lehtësojë, pasi do të përfitoni shumë më tepër sesa ju besoni!

PESHQIT

Të përgjithshmet: Nje jave me dy ndikime pozitive planetare  diten e Hen 13/1Aferdita  që lëviz tek Peshqit  do t’ju japi dashurin dhe mundesin per te avancuar me tej Çdo gjë në këtë periudhë duket të jetë perfekte . Nga njëra anë ju ndiheni mirë dhe nga ana tjetër dëshironi të rrisni biznesin dhe te ardhurat e juaja dhe eshte mese e muundur te ju ndodhi , eshte mire qe te ecni me planet qe vet keni hedhur ne leter, veçanërisht në momentet e duhura  ku duhet të mbështeteni në anët e forta.Daljet me miqtë dhe kolegët do relaksojnë dhe do ju çlodhin. Gjendja juaj do të fitojë përsëri guximin dhe potencialin që e karakterizon atë. Miqtë tuaj do të vlerësojnë qëndrueshmërinë dhe ndershmërinë me të cilën jeni përballur edhe me vështirësitë më të mëdha kohët e fundit.
Parashikimet në dashuri: Në dashuri ju që jeni në një marrëdhenie, do të shihni se është koha e duhur për të vlerësuar ndihmën dhe mbështetjen e partnerit tuaj. Marrëdhënia juaj ka duruar shumë distanca, vështirësi, kështu që nuk ju trembin, pasi marrëdhëniet e testuara mund të përballojnë edhe ato të vështira.Mundohuni të shijoni momentet që ju ndajnë me i/e dashuren  tuaj. Ju që ende po kërkoni të gjeni njeriun tuaj në mesin e shoqerise, së shpejti do të ndjeni një prani në jetën tuaj për t’ju joshur dhe për të tërhequr vëmendjen tuaj nga fillimi.
Parashikimet profesionale: Në profesionin tuaj, gjithçka do të shkoj shume mire sipas planeve qe juve keni bere , gjendja  duket e qetë dhe madje edhe nëse përpiqeni të shmangni disa njerëz negativë në vendin tuaj të punës duket se gjithcka ju realizonet sic juve deshironi, kështu që do të shihni se do të bëheni më produktiv dhe me te sigurt ne ditet ne vazhdim .Një udhëtim pune do të jetë shpërblimi për organizimin dhe konsistencën që ju dallon. Pak kujdesnë financat tuaja duhet, meqë kohërat janë të vështira, mos bëni shpenzime të panevojshme!

Për më shumë detaje mund të kontaktoni drejtpërdrejt me astrologun Jorgo Pulla: Tel. 0699464446 ose pranë websajtit www.astrologu.al

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb