Një përplasje ka ndodhur sot në Kuvendin Komunal të Podujevës, ku po debatohej për arsimin.

Asambleisti i LDK-së, Ekrem Rrahmani, është ngritur në këmbë dhe ka lagur me ujë drejtorin e Arsimit në Podujevë, Avni Fetahu.

Kjo situatë ka bërë që të ndërpritet mbledhja e Kuvendit Komunal, shkruan Express.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: