Këngëtarja Elvana Gjata, i ka kushtuar një dedikim të veçantë dy bashkëpunëtorëve të saj më të ngushtë, stilistit Valdrin Sahiti dhe Dj Andy Gramm, duke i cilësuar në postimin e fundit si vëllezërit e saj.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Teksa thotë se “plasje të reja tëmthi ju presin”, ngjan si një paralajmërim pas mërzisë që shkaktoi tek ajo Festivali i Këngës në RTSH, në të cilin u rendit e dyta, pasi u përfol si një nga pretendetet për fituese.

“Jam mirenjohese per ju cdo dite!
@andygramm Je vellai madh qe punon me mish e shpirt pa u ndalur! Ti je frena une gazi?.
@valdrinsahitiofficial vllai vogel i cmendur, plot jete dhe energji pozitive! Motorr i vertet!
Faleminderit me gjithe zemer per gjithcka qe beni per mua! Do jem gjithmone aty per ju! Cant wait for the future? Plasje te reja temthi ju presin? Love you my family!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb