Kandidati i PD për bashkinë e Vorës Indrit Hoxha ka publikuar foto nga Vora, ku plehrat shihen të hedhura në rrugë.

Hoxha shkruan se 2.3 mln euro ka kushtuar tenderi i pastrimit dhe se SPAK duhet të nisë hetimet për procedurën e prokurimit dhe zbatimit!.

“2.3 milionë euro i ka kushtuar qytetarëve të Vorës tenderi i pastrimit! SPAK në mënyrën më urgjente duhet të filloje hetimin për procedurën e prokurimit dhe zbatimit!”, shkruan Hoxha.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb