KAKAVIJA

Një shqiptar është arrestuar në Kakavijë pasi ishte në kërkim nga Greqia. 30-vjeçari shqiptar po tentonte të kthehej nga Greqia për në Shqipëri, por në doganën greke në Kakavijë është arrestuar.

Gazetarja Shpresa Dine raporton për BalkanWeb se ai akuzohet nga Prokuroria e Athinës për pjesëmarrje në organizatë kriminale dhe trafik droge.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb