Një ngjarje e çuditshme është regjistruar në Brazil. Një vajzë, e cila po bënte “tWerk” në dhomë, është ndeshur me një hajdut që u fut në shtëpinë e saj për ta grabitur.

Në pamjet e bërë virale shfaqet Angela Goncalves duke bërë “tWerk”, kur një i ri shfaqet papritur në dhomën e saj dhe tenton ta puthë, por pendohet keq kur ajo i kundërvihet.

Vajza në fjalë e godet me grushte dhe shkelma, duke mos u mjaftuar me kaq, madje nis ta ndjekë këmba këmbës për ta rrahur. Deri më tani video ka marrë milionë klikime dhe Goncalves është vlerësuar për trimërinë e saj.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb