FIER

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në Fier. Sipas të dhënave zyrtare, ngjarja ka ndodhur rreth orës 11:15, në fshatin Çerven.

Shtetasi me iniciale E.T. duke drejtuar mjetin tip zetor në oborrin e banesës së vet, ka aksidentuar vajzën e tij 3 vjeçe. Vajza ndodhet në spitalin e Fierit nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendgjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: