Mediat e huaja kanë publikuar momentin e frikshëm, kur një motor përplaset fuqishëm në mes të rrugës.

Pamjet janë siguruar nga kamerën e vendosur te helmeta e motoçiklistit. Ai po lëvizte me një shpejtësi “skëterrë” në një autostradë, kur rrëzohet.

Për fat të mirë motoçiklisti ia ka hedhur pa pasoja të mëdha dhe është ngritur direkte në këmbë, ndërsa motori pësoi dëme të shumta materiale.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb