Loja e banorëve në shtëpinë e famshme ka përfshirë edhe të afërmit e tyre të cilët vazhdimisht i përcjellin ata, madje disa herë bëhen pjesë edhe e debateve e ‘sherreve’ që ndodhin brenda.

Së fundmi, Sabiani ka pasur një përplasje të fortë me Einxhel, e që këto debate mes tyre kanë bërë të reagon edhe vajza e Sabianit, Keisi.

Keisi përmes një postimi në rrjetin social “Instagram”, ka reaguar duke i dal publikisht në mbrotje babait të saj.

“O Sabiano i ke bërë fantazmat me fol me vete… ah sa po përmbahem mos të them diçka më tepër”, shkroi ajo teksa publikoi një foto te Einxhelit.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb