Një foto e  Xhulia Robert, e cila po luan me letra me mbesën e saj ka ngjallur mjaft kritika në rradhët e fansave për aktoren. Edhe pse nuk ka ndonjë arsye të veçantë, të pafalshëm kanë qenë ata komentues që janë kapur me pamjen e saj.

Aktorja e Pretty Ëoman shfaqet në fakt, me veshje informale dhe pa make up. E bukur, por si duket jo për të gjithë.

“Po plakesh keq. Dukesh si burrë. Je e tmerrshme”, kanë qenë disa nga komentet te fotoja e saj..

E ftuar në emisionin e Oprah Winfrey, aktorja ka lënë edhe një përgjigje për mllefin e komentuesve.

“Numri i personave që janë ndjerë të autorizuar të bëjnë komente për pamjen time, duke qenë se ata po plaken mirë dhe se unë dukem si një mashkull më ka tronditur dhe suprizuar për mënyrën sesi më bënë të ndihesha”, tha aktorja.

 

View this post on Instagram

 

Card games with Aunt Julia ❤️ @juliaroberts

A post shared by Emma Roberts (@emmaroberts) on

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: