Policia e Kosovës ka njoftuar se në rrugën “Hysen Xhakolli”, në Fushë Kosovë, janë sulmuar dy zyrtarë policorë gjatë kontrollit në një lokal me muzikë.

Gjatë kontrollit në një lokal me muzikë, dy zyrtarët policorë janë penguar dhe sulmuar fizikisht nga tre të dyshuar kosovarë.

Të dyshuarit janë arrestuar, dhe me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: