Një episode aspak i hijshëm i ka ndodhur aktorit Tom Cruise, teksa ka qenë duke xhiruar skenat e filmit të ri të “Mission Impossible”, në Brimingham.

Sipas mediave britanike, aktorit i kanë vjedhur BMWi X7 me vlerë 100 mijë paundë dhe qindra paundë të tjera kanë qenë valixhe dhe sende personale që aktori kishte lënë me makinë.

Burime për Birmingham Live ka thënë se aktori është shumë i zemëruar jo vetëm për vjedhjen e makinës, por dhe për valixhet dhe sendet personale që i ka humbur përgjithmonë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb