POGRADEC

Policia arrestoi një 40-vjeçar në Pogradec, pasi ka kundërshtuar me dhunë punonjësit policor.

Uniformat blu kanë vënë në pranga shtetasin D.H 40 vjeç banues në qytetin e Pogradecit.

Mbi të akuzuarin bie akuza e “kundërshtimit me dhunë të punonjësve policorë”. Mbi D.H ishte vënë masë për mosrespektim të rregullave të qarkullimit rrugor.

(d.xh/Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb