Pas një denoncimi nga një vajzë ne komisariatin e policisë, një zyrtar i Tatimeve nga qyteti i Pogradecit është shoqëruar në komisariat nga ku pas një deshmie të dhënë, është lënë i lirë.

Gazetarja Lorena Kodra raporton për “Balkanweb” se bëhet me dije se shtetasi me inicialet A.M po hetohet në gjendje të lirë, pas një denoncimi që policia ka marrë nga një vajzë, për favore seksuale.

Hetimet për këtë rast po vazhdojnë, pasi është në proces verifikimi nga blutë.

(d.xh/ Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb