Janë rikthyer problemet me energjinë elektrike në  Mokër të Pogradecit dhe shkak është bërë një defekt në stacionin e Gurit të Kuq.

Gazetarja Lorena Kodra raporton per “BalkanWeb se Mokra ka më shumë se 1 orë pa drita ndërsa nuk dihet ende se kur do të rregullohet ky defekt nderkohë grupet e punës së Oshee thonë se ndodhen në terren për të zgjidhur problemin.

 

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: