Polemika dhe çudi në Paris për gjetjen e fundit të disa bareve, të cilat kanë filluar të rrisin çmimin me 50 qindarka, për një fetë limoni të vendosur në ujin mineral.

Një praktikë e denoncuar nga Nora Hamadi, një gazetare që merret me artin dhe një twitter i saj me faturën skandaloze është bërë virale në pak orë në rrjetet sociale.

Pavarësisht gjithçkaje në të vërtetë, sipas asaj që shkruan Le Parisien, nuk ka asgjë ilegale në të gjithë këtë.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: