BRAZIL – Dy policë në Brazil kanë tentuar të bënin spektakël me një motor, por performanca e tyre nuk ka shkuar sipas parashikimeve. Në momentin kur policët u përpoqën të ndryshonin vendet, teksa motori ishte në lëvizje, njëri prej tyre i dha gaz më shumë seç duhej dhe të dy përfunduan të shtrirë në tokë.
(er.nu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: