Pas publikimit të momentit të vrasjes së policit nga kolegu i tij brenda komisariatit nr.3 në Tiranë, vjen sërish një reagim nga ish-kryeministri Sali Berisha.

Ky i fundit përmes një mesazhi në rrjetet sociale, theksoi se ekzekutimi në vendin e punës nga vrasësi me uniformë është një krim horror.

REAGIMI I BERISHËS
Krimi horror! Ekzekutimi policit, Çaush Saliasi ne vendin e punes, ne komisariatin Nr. 3 nga vrasesi me uniforme dhe i droguar, Ludian Zaimi!
Narkopolicia Rama-Çuçi. sb

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: