Operacion i Policisë së Sarandës në bashkëpunim me FNSH. Sekuestrohen mbi 300 shezlongë në zonën e Pemës së Thatë në Ksamil.

Operacioni është në vijim të operacionit të tre ditëve më parë ku u sekuestruan në të njëjtin vend 489 shezlongë dhe u proceduan pronarja dhe i biri i saj administrator.

Burime policore bënë me dije se operacioni po vijon në brendësi të plazheve të Ksamilit, përballë “3 Ishujve”.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: