VLORË

Një ngjarje e çuditshme ka ndodhur në Vlorë gjatë natës. Sipas burimeve zyrtare, gjatë orëve të natës, në lagjen “28 Nëntori” Vlorë, Shërbimet e Policisë kanë konstatuar në trotuarin e rrugës një pako të dyshimtë si lëndë plasëse.

Pakoja e dyshimtë është marrë nën administrim forcat xheniere. Grupi hetimor po kryen hetimet për zbardhjen e rrethanave si dhe identifikimin dhe kapjen e autorit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb