Një gazetar po pyeste një zyrtar rus në lidhje me akuzat për korrupsion. Sergei Zaitsev i kapi mikrofonin gazetarit Ivan Litomin duke e hedhur atë në tokë.

Zyrtari 52-vjeçar humbi kontrollin pas pyetjeve që po i bënte gazetari.

Zaitsev e kapi për krahu gazetarin, ndërsa më pas nisi që ta dhunonte atë. Pamjet janë të pazakonta.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb