Portieri i Kastriotit, Sali është ndalur për mediat pas suksesit 1-0 ndaj Vllaznisë.

“Fitorja? Jam shumë i lumtur që arrita të bëj pritje dhe të ndihmoj skuadrën.

Forma e mirë? Nuk kam ndonjë recetë ekstra, por jap maksimumin për të bërë më mirë. Shokët më kanë ndihmuar shumë.

Pritja më e mirë ne ndeshjen e sotme? Ndaj Markut pasi e kisha rrezen e zënë dhe nuk e shikoja mirë. Shpresojmë të vazhdojmë me paraqitjet e mira në ndeshjet e mbetura” – Tha ai.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: