Dielli shkëlqen në Californi dhe motrat Kardashian kanë vendosur të shfrytëzojnë rrezet e diellit.
Kim, Khloe, Kendall dhe Kylie, janë bërë bashkë dhe buzë pishinës shfaqen seksi duke treguar format e tyre.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Në rrjetet sociale fotot ku tregojnë format seksi janë në plan të parë dhe ato zbaviten duke komentuar fotot e njëra-tjetrës me zemra dhe ngjyra, ku nuk mungojnë as komentet pikante.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: