Rrogozhina ka marrë një pamje krejt tjetër ma rastin e festave të krishtlindjeve dhe Vitit të Ri.

Qyteti është zbukuruar me drita shumë ngjyrshme e dekorative duke sjellë atmosferën e festave në këtë kohë pandemie.

Rrugët kryesore, sheshi dhe parku i qytetit ndriçojnë dhe ia kanë rritur edhe më tepër gjallërinë qytetit, duke bërë që të marrë ai pamjen e një qyteti që feston.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb