Big Brother Albania VIP ka hyrë në fazën interesante të tij teksa edhe mbrëmjen e së martës transmetoi emocione të mëdha, kur këngëtarja Fifi u rikthye në shtëpinë e famshme vetëm për të emocionuar Monika Lubonjën. Kjo e fundit rrezikonte të eliminohej bashkë me Arbri,n por ishte ky i fundit banori që la shtëpinë.

Për të transmetuar emocione të tilla tek shikuesit nevojitet edhe një regji e mirë. Për këtë duket se mendon Eduart Grishaj bashkëshorti i moderatores së vetë spektaklit, Arbana Osmanit.

Whatsapp Image 2022 01 25 At 23.54.43
Whatsapp Image 2022 01 25 At 23.54.43

Nëse nuk e keni shikuar më parë se si duket regjia e transmetimit të Big Brother mund ta shikoni në foton e mëposhtme teksa duket që Grishaj bashkë me kolegun e tij është në ‘aksion’ gjatë transmetimit të spektaklit Big Brother VIP Albania.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb