Një 61-vjeçar ka ndërruar jetë nga COVID-19. Lajmi bëhet i ditur për ‘BalkanWeb’ nga gazetarja Shpresa Dine.

61-vjecari me inicialet B.K., nga Ksamili ishte prej katër ditësh i shtruar në spitalin Infektiv në Tirane ne gjendje te rënde.

Pozitivë janë evidentuar ndërkohë 7 shtetas ne Sarande, disa prej të cilëve familjarë dhe kontakte te 61-vjeçarit në Ksamil. Po ashtu dhe një rast është ai i një farmacisteje në qytetin e Sarandës.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb