Një makinë është shkrumbuar totalisht në plazhin e vjetër të qytetit të Vlorës.

Gazetari Enrik Mehmeti raporton për BalkanWeb se makina tip Fiat dhe pa targa ka qenë e parkuar në atë zonë prej kohësh. Ndërkohë që nga banorët është njoftuar zjarrfikësit të cilët kanë bërë të mundur shuarjen e flakëve, por makina është djegur totalisht.

Në vendngjarje ka mbërritur dhe policia të cilët po punojnë për gjetjen e autorit që i ka vendosur flakën.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb