TIRANË

Enkelejd Alibeaj thërret mbledhjen e grupit për Presidentin. Gazetari Osman Stafa raportoi për “BalkanWeb” se Alibeaj ka ftuar deputetët mesditën e nesërme në selinë e PD për të diskutuar mbi ecurinë e deritanishme dhe sesi do të vijojmë me procesin e përzgjedhjes së Presidentit të ri.

“Të nderuar kolegë!
Duke kërkuar ndjesë për orën, në vijim të diskutimeve ne grup për procesin e përzgjedhjes së Presidentit, nesër në orën 12:00, në seli, do të zhvillojmë mbledhjen e radhës së grupi për të diskutuar mbi ecurinë e deritanishme dhe sesi do të vijojmë me procesin. Faleminderit!”, thuhet në mesazh.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb