Presidenti Bajram Begaj ka zhvilluar një takim me ministrin e Jashtëm Igli Hasani.

Në një postim në rrjetet sociale, presidenti ka zbuluar se me kryediplomatin ka diskutuar në lidhje me situatën në rajon, për përmbylljen e

Marrëveshjes së Sigurimeve Shoqërore me Italinë, si dhe dekretimin e ambasadorëve të rinj.

Postimi :
Mëngjes pune me Ministrin për Evropën dhe Punët e Jashtme z. Igli Hasani, me të cilin diskutuam për situatën në rajonin tonë, për përmbylljen e Marrëveshjes së Sigurimeve Shoqërore me Italinë, si dhe dekretimin e ambasadorëve të rinj.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: