Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan mori dozën e dytë të vaksinës kundër koronavirusit të ri (COVID-19).

Në një postim nga llogaria e medias sociale, Erdoğan deklaroi: “Mora dozën e dytë të vaksinës kundër COVID-19. Shpresojmë që brenda një kohe të shpejtë të vaksinojmë të gjithë qytetarët tanë”.//AA

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb