KOSOVË

Presidenti i Republikës Ilir Meta ndodhet sot në Kosovë për të marrë pjesë në 110-vjetorin e Kuvendit të Junikut.

Presidenti Meta dhe Presidentja Osmani kanë mbërritur së bashku në Komunën e Junikut, ku janë mikpritur nga dhjetëra qytetare.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb