Presidenti i Republikës Ilir Meta ka preferuar që të dielën ta kalojë pranë vendit të tij të lindjes. Ka qenë ai vetë që ka publikuar një video nga kanionet e Osumit duke uruar për një të diel të mbarë.

“Një të diel të mbarë ju uroj nga kanionet e Osumit!”, shkruan Presidenti.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb