Aktori i humorit Bes Kallaku, feston sot ditëlindjen. Një urim special ka ardhur sot për të nga i pari i Shtetit, Ilir Meta, i cili edhe më herët nuk e ka mohuar lidhjen e veçantë dhe miqësinë që ka me aktorin.

“Edhe 100 Pranvera për Bes Kallakun! ”, shkruan Presidenti, ndërsa poston një foto me aktorin dhe një tjetër ku mes të dyve, shfaqet një person i dashur për aktorin, Ija e tij (gjyshja).

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb