AUSTRI – Presidenti i Republikës Ilir Meta nisi sot vizitën zyrtare në Republikës e Austrisë, me ftesë të homologut austriak Alexander Van der Bellen.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Presidenti Meta u mikprit me ceremoni zyrtare nga Presidenti austriak Alexander Van der Bellen, me të cilin zhvilloi bisedime dypalëshe në krye të dy delegacioneve respektive.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb