TIRANA

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka parë nga afër ndeshjen mes Shqipërisë dhe Bjellorusisë, ku kuqezinjtë tanë mundën me rezultatin 3:2 ekipin bjellorus.

Meta ka nxjerrë në “Facebook” fotot e veçanta me Cikalleshin, ndërsa shkruan se sulmuesi ynë premtoi një fol, ndërsa bëri dy.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Postimi i presidentit Ilir Meta:

Cikalleshi është i paparë. Premton një dhe bën dy! Urime kuqezinjve tanë! 👐🇦🇱

 (d.xh/ balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: