Presidenti Ilir Meta ka postuar në “Facebook” një fotografi me gazetarin sportiv Ervin Baku.

Meta shprehet se ka pirë një kafe me mikun e tij gazetar, ndërsa shton se është gjithmonë kënaqësi të pijë kafe me të.

“Gjithmonë kënaqësi të takoj gazetarin e mirënjohur sportiv Ervin Baku”, shkruan Meta.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb