Presidenti i Republikës Ilir Meta, me anë të një postimi në “Facebook” ka publikuar një fotografi me Adën, një vajzë, për të cilën thotë se rikthen diellin.

Meta dhe vajza e vogël duket se janë në një ambjent të qetë dhe të gjelbëruar, ndërsa me këtë foto presidenti nënkupton se e ardhmja e Shqipërisë iu përket më të vegjëlve.

“Me Adën që rikthen Diellin.☀️”, shkruan Meta.

(d.xh/ Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: