KORÇË

Presidenti i Republikës Ilir Meta ndodhet sot në Korçë në kuadër të një aktiviteti zyrtar, por ka gjetur kohë të kalojë disa minuta në një nga baret më të njohura të qytetit të serenatave me emrin e një grupi të madh të rrokut që bëri historinë e muzikës.

Gjithmonë i shoqëruar nga zëdhënësi i tij Tedi Blushi, edhe këtë herë Meta ka zgjedhur të konsumojë një kafe me të në vendlindjen e tij.
“Me Tedin tek ‘The Beatles’ në Korçë”, shkruan Meta.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb