TIRANË

Presidenti i Republikës Ilir Meta e ka lanë pas kostumin zyrtar dhe jetën politike duke iu ‘dorëzuar’ natyrës në fundjavë. Presidenti Meta shfaqet mëngjesin e sotëm mes kodrave e liqenit teksa uron shqiptarët për një fundjavë të qetë, duke mos zgjedhur t’i përgjigjet akuzave politike.

“Ju uroj një fundjavë të qetë!”, shkruan Presidenti Meta.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb