Presidenti i Republikës Ilir Meta ka postuar një fotografi në “Facebook” së bashku me ish-deputeten socialiste Arta Dade dhe botuesin Nikollë Lesi.

Meta shprehet se me ish-deputeten socialiste Arta Dade ndanë shumë kujtime.

“Bashkë me Nikollën dhe me një Trëndafil që spikat mes trëndafilash, në Spiten, Lezhë. Me Artën sot ndamë shumë kujtime dhe ide”, shkruan Meta.

(d.xh/Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb