TIRANË

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka uruar besimtarë myslimanë me rastin e Kurban Bajramit. Mea uron mirësi e begati në çdo familje shqiptare dhe lutje të pranuara!

“GËZUAR KURBAN BAJRAMIN! 🤲🇦🇱
Mirësi dhe begati në çdo familje shqiptare! Lutje të pranuara!”, shkruan Meta.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: