POGRADEC

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka zgjedhur Pogradecin për të pushuar këtë fundjavë. Ai ka postuar një foto të tijën buzë liqenit, nën një pemë të zverdhur nga vjeshta teksa uron edhe shqiptarët për një ditë të qetë.


“Sa më kishte munguar Pogradeci! T’ia kaloni mirë dhe qetë të gjithë me familjet tuaja!”, shkruan Meta.


Meta Pogradec
Meta Pogradec


Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb