Teksa sot Kuvendi do të mbajë një seancë maratonë, në sallë nuk ka munguar edhe prezenca e bashkëshortes së kryeministrit Edi Rama, Linda Rama.

Kjo e fundit është ulur në llozhë, ku ndjek me shumë vëmendje nga afër fjalimin e kreut të qeverisë.

Gjatë ditës së sotme Rama do të prezantojë programin qeverisës të mandatit të radhës 4-vjeçar.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: