SHBA

Një nga prezantuesit më të njohur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Steve Harvey ndodhet me pushime në Shqipëri.

Ne rrjetet sociale Harvey, i cili Gjithashtu prezanton ‘Miss Universe’ përpos programit të tij televiziv në SHBA, tregon se ndodhet në Shqipëri.

Ndërsa përballë Shqipërisë i shpjegon ai publikut ndodhet Greqia, edhe pse të dy vendet tregon ai kanë një orë diferencë.

 

View this post on Instagram

 

Albania across the ocean is Greece…. like Columbus Ga & PHEONIX city AL?

A post shared by Steve Harvey (@iamsteveharveytv) on

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb