ITALI

“Dëshiroja që t’jua thosha vetë. Jam infektuar me Covid-19, ndodhem i izoluar në shtëpi, nën vëzhgimin e mjekëve. Faleminderit të gjithëve për dashurinë dhe mbështetjen tuaj”.

Këto kanë qenë fjalët e prezantuesit të njohur italian Gerry Scotti, i cili me një njoftim në Instagram njoftoi se është infektuar me koronavirus.

I menjëhershëm ka qenë dhe reagimi i ndjekësve të cilët i kanë uruar shërim sa më të shpejtë prezantuesit. Fatmirësisht gjendja e 64-vjecarin është e mirë dhe nuk ka pasur nevojë të shtohej në spital.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: