Tifozët italian ditën e sotme kanë marrë edhe një ‘surprizë’ nga moderatorja sportive. Paola Ferrari, është bërë kryefjala e mediave sot pas një incidenti që i ka ndodhur gjatë një transmetimi live. E veshur me fustan të zi prezantuesja, shihet në studio teksa kryqëzon këmbët por fustani e “tradhëton’ duke i ekspozuar pjesët intime.

Ky incident ka bërë xhiron e internetit në rrjetet sociale, teksa të shumtë ishin shikuesit që menduan se Paola nuk kishte veshur të brendshme. Megjithatë gjithçka është mohuar nga 60-vjeçarja: Është bërë virale, po përdorin VAR-in më shumë (për këtë incident), sesa në Kampionatin Europian. Ndodhi, por asnjë nuk është serioze.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb