Ajo është një nga prezantueset më të njohura shqiptare, e cila shquhet për bukurinë e saj.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Dojna Mema, përherë sjell ëmbëlsi përmes ekranit televiziv. Së fundmi bukuroshja vjen me një set fotografik të realizuar nga Endrit Mertiri.

Ajo që spikat në këtë album është pikërisht veçantia e Dojnas dhe sytë e saj.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: